Удачу жінці по фен-шуй допоможуть привернути колір та форма її сумки

Удача жінки знаходиться в її руках, точніш, в її сумці, стверджує сингапурський майстер з фен-шую Джон Лок.

Так як жінки стараються привернути удачу різними способами, Лок рекомендує прислухатись до поради «Жіночі сумочки дуже індивідуальні. Їх колір, те, як жінки тримають їх, і те, що в них лежить, може впливати на їх удачу»

Згідно Лока, щоб удача завжди була з вами, ви повинні тримати сумку в лівій руці- це збільшує те, що в неї попадає, і зменшує те, що з неї виймають. Права сторона тіла- це сильний «білий тигр», а ліва- потужний «зелений дракон»

Особливо слід бути уважним, куди ви кладете свою сумку, Якщо ви сидите, найкраще класти її зліва, якщо тільки ви не з друзями, тому що люди надають більше сили, ніж неживі предмети. А такі предмети, як зв’язка з трьох монет і предмети кольору удачі- для удачі справжні магніти.

І забудьте про модні тренди та дизайнерські сумки- якщо вашою метою є привернути фортуну на свою сторону.

Китайська геомантія використовує елементи вогню, землі, води, металу та дерева.

Як пояснює Лок, червоний, розовий та фіолетовий кольори в поєднанні з формою з гострими кутами відносяться до стихії «вогню», тому вибирати ці елементи слід у тих випадках, коли вам потрібне підвищення по роботі, так як вони випромінюють впевненність.

Квадратні форми разом з жовтим, оранжевим та коричневими кольорами- це «земля», і вони хороші, коли вам необхідно здаватись більш доступною.

Округлі білі, срібні, золоті, хромові, бронзові чи сірі сумки відносяться до стихії «металу» і допоможуть надати думкам ясність і силу.

Зелені, світло-голубі і квадратні форми- це «дерево», вони є добрі для отримання гармонії.

Вигнуті форми чорного і темно-синього кольорів відносяться до «води» і підсилюють удачу» а також показують, що до володарки такої сумки необхідно ставитись з повагою.

Деякі школи фен-шуй стверджують, що кольорові комбінації допомогають зміцнити здоров’я і навіть вилікувати від хворіб.Наприклад, добрі комбінації це: чорно-білий, червоно-золотий, фіолетово-срібний, а погані- червоно-білий, зелено-жовтий, голубо-червоний.

Стосовно розміру сумочки, то рекомендація фен-шуй проста- чим більша, тим краще.

Взято з http://www.jaklin-djon.ru/index.php?id_news=6&id_snews=2

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.