Про важливість деталей, або як бути стильною за Коко Шанель.

Поняття „аксесуар” придумали модні французи, буквально воно означає „допоміжний, другорядний”. А словник дає такі визначення – 1) невід’ємна частина чого-небудь; 2) другорядна, допоміжна деталь головного зображення, доповнення до характеристики центрального образу. Можу вас запевнити, шановні модниці, зараз провідні стилісти розглядають тільки перше значення цього слова, тобто надають аксесуарам дуже значну роль. Давайте ж розберемося, як за допомогою деталей грамотно і зі смаком створити свій Неповторний Образ. За постулати стилю візьмемо вислови королеви стилю легендарної Коко Шанель і спробуємо їх пояснити.

Постулат 1: „Щоб бути незамінною, треба весь час змінюватися”. Для цього не потрібно мати гори одягу і кожен день одягати щось нове, ні. Мадам Шанель любила „обігрувати” речі по-різному: комбінувати їх по-новому. І головне – прикрашати всілякими аксесуарами. Так, маючи одну кофтинку і дюжину шарфиків, можна виглядати кожен день по-новому. До речі, найелегантніші у світі жінки – француженки, користуються цих рецептом дуже давно (тому, мабуть, і мають таке звання). А згадаймо легендарну жінку-політика Маргарет Тетчер з її брошками – це стало прикметною рисою її стилю. Але пам’ятаймо про

Постулат 2: „Мода – це те, що виходить з моди”. Аксесуари теж мають відповідати останнім модним віянням. Тому ми поділимося з вами секретами, що найсильнішого пропонують нам сьогодні. Класика – шарфи, але вони мають бути яскравими і бажано смугасті. Кольори підбирати краще індивідуально, відповідно до типу зовнішності (треба, щоб шарф не робив обличчя занадто блідим, жовтуватим або червонуватим; NB! жовтий колір дуже рідко кому пасує, тому радимо не ризикувати). Але що переступає класику – шарфи зараз пов’язують ще й на талію сукні для підкреслення силуету, замість пояса у джинси, на ручки сумок для створення романтичного образу... Можете продовжувати експериментувати, залучивши свою фантазію.

Пунктик два – модна біжутерія (до речі, теж французьке слово). Сьогодні „писк” моди – це квіти з тканини, які приколюють на одяг (до речі, шарфики теж скручують у формі квітів). Знову ж таки, ЩО прикрашати, вирішувати вам. Також надзвичайно актуальні бантики – на голові, плечах, талії, контрастні і у тон вбрання, великі і малесенькі, акуратні і нарочито недбалі... Але найвдаліші – з атласної стрічки. З біжутерії як такої відзначимо брошки – зараз особливо вітають „а-ля вінтаж”. Основні теми – ті самі квіти, ягоди та комахи. Прикрашати радять не тільки звичний комірець піджака, а й капелюшок, сумку, рукавичку, V-подібний виріз сукні та пояс спідниці. Головне – гармонія форм: плавні лінії брошки гармонійно виглядатимуть разом з заокругленим носом черевичків, а вугласті – з сумкою-планшетом. До речі, хочете мати ексклюзив? Тоді придбайте справжній вінтаж у антикварному магазині, „блошиному” ринку, у колекціонерів чи майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Постулат 3: „Мода, як і архітектура – питання пропорцій”. Можна додати: і питання кількості. З гармонією форм усе зрозуміло, але ще одна архіважлива річ – не перестарайтеся. До речі, модна помітна біжутерія не терпить навколо себе надмірної мішури. Акцент має бути один – якщо це велика брошка-квітка, позбавте її сусідства з довгими сережками, намистом та браслетами. До речі, наші жінки часто грішать на це. Скромненький щоденний комплект українки – сережки, ланцюжок, три-чотири каблучки, браслетик (неважливо, золото це, срібло чи просто біжутерія), француженка не одягне й на званий обід з міністром.

Постулат 4: „Остерігайтеся оригінальності: у жіночій моді оригінальність може призвести до маскараду”. Мадам Шанель зовсім не мала на увазі, що треба не виділятися. Навпаки, треба, але так, щоб це пасувало саме Вам. З цього випливає

Постулат 5: „Мода проходить, стиль залишається”. А аксесуари допомагають створити свій неповторний Стиль. Поради пані Шанель + обізнаність у моді – і ви на висоті!
Автор: Т.Фисенко
Взято з http://fashion.wworld.com.ua/

Наступний допис   
Модный словарь сумок »

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.