Мій улюблений аксесуар !!!!! Її величність БРОШКА

Брошка є однією з найстаріших прикрас.Перші брошки були виготовлені з шипів колючих рослин і кісток тварин. Як тільки людству підкорився метал, з нього тут же була виготовлена брошка.
В 21 столітті першими моду на брошки реанімує дім моди Шанель, прикріпивши під час одного з показів цей аксесуар моделям на спідниці, і з того часу брошки використовують в своїх колекціях практично всі модельєри.
Сьогодні з впевненістю можна сказати що брошки вернулись, але способи їх носіння кардинально змінились. Якщо раніш велику брошку носили на комірі , а маленьку - зліва на 10 см нижче плеча, то в наш час брошку можна носити де заманеться - на головному уборі та шарфі, на сумці та поясі, на комірі та лацкані верхнього одягу, на діловому та вечірньому платті, на трикотажних виробах, на штанах та спідниці...
Цей маленький аксесуар, здатний додати витонченості вашому одягу і додати індивідуальність і завершеність вашому образу.
Я виготовляю брошки з тканин, шкіри, кружева та шерсті. В моїх альбомах можна глянути та придбати чи замовити брошку для себе чи в подарунок, написавши мені приватне повідомлення.

   Попередній допис
« Модный словарь сумок

Коментарі

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.